Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przez Brzozów przejechał Międzynarodowy Wyścig Kolarski [FILM HD]

 
Dziś tj., 4 lipca przez Brzozów przebiegała trasa 29 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Startujący z Sanoka kolarze wjechali do Brzozowa około godziny 10:15 pokonując ulice 3 Maja, Słoneczną, Pańki, Armii Krajowej, Mickiewicza, Kościuszki i Rzeszowską. Na ulicach Brzozowa pojawiło się wielu mieszkańców, którzy z bliska dopingowali uczestników wyścigu. Na lotnym finiszu znajdującym się na ulicy Mickiewicza (na wprost ratusza) kolarze walczyli o punkty. Mają do pokonania łącznie ponad 700 km. Pierwszy dzień zmagań został podzielony na dwa etapy: Sanok-Sędziszów Małopolski, po południu Strzyżów-Krosno. W wydarzeniu uczestniczył Zastępca Burmistrza Brzozowa - Stanisław Pilszak, oraz Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju - Marian Kula.

 


infopodkarpacie.pl
 
Data pliku video: 2018-07-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
Powiat brzozowski – powiat centralnej części województwa podkarpackiego, z siedzibą w Brzozowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Brzozów, Domaradz, Dydnia, Haczów, Jasienica Rosielna i Nozdrzec.
Powiat usytuowany jest na stoku Pogórza Dynowskiego, zachodniej części Pogórza Przemyskiego i północnych krańcach Kotliny Jasielsko-Krośnieńskiej.
Na terenie powiatu brzozowskiego znajdyją się dwa rezerwaty przyrody: Kretówki oraz rezerwat przyrody Cisy w Malinówce.

Dominującą gałęzia gospodarki tego obszaru jest turystyka, poza nią występuje przemysł spożywczy, drzewny i wydobywczy (ropa naftowa i gaz ziemny).
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola