Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

ZESPÓŁ TEKSAS - Brzozów

 

Oferujemy Państwu profesjonalną oprawę muzyczną wszelkich imprez okolicznościowych wesela, zabawy, studniówki, bale. Naszym niewątpliwym atutem jest doświadczenie, które do obecnego składu wnieśliśmy z poprzednich zespołów w których graliśmy. Teraz to doświadczenie oferujemy Państwu i jesteśmy przekonani że nie zawiedziemy waszych oczekiwań. Bardzo obszerny repertuar dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Pary Młodej czy preferencji gości. Gramy w 5 osobowym składzie wyłącznie NA ŻYWO!. Gramy u młodych w domu i prowadzimy do kościoła, co teraz jest rzadkością. Prowadzimy pełne humoru, ale nie krepujące dla nikogo zabawy. Do tego dokładamy efekty świetlne, które dopełniają swym blaskiem naszą grę.
Choć gramy w 5 osobowym składzie to cena jest najniższa na rynku. Zadzwoń a się przekonasz.

Kontakt

694577101!

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
Powiat brzozowski – powiat centralnej części województwa podkarpackiego, z siedzibą w Brzozowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Brzozów, Domaradz, Dydnia, Haczów, Jasienica Rosielna i Nozdrzec.
Powiat usytuowany jest na stoku Pogórza Dynowskiego, zachodniej części Pogórza Przemyskiego i północnych krańcach Kotliny Jasielsko-Krośnieńskiej.
Na terenie powiatu brzozowskiego znajdyją się dwa rezerwaty przyrody: Kretówki oraz rezerwat przyrody Cisy w Malinówce.

Dominującą gałęzia gospodarki tego obszaru jest turystyka, poza nią występuje przemysł spożywczy, drzewny i wydobywczy (ropa naftowa i gaz ziemny).
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola