Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W Sanoku trwa wyburzanie basenu. Zamiast niego powstanie nowoczesne Centrum Rehabilitacji i Sportu [ZDJĘCIA]

Data publikacji: 2018-03-19, Data modyfikacji: 2018-03-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Budowa Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku rozpoczęła się w ubiegłym roku. Oddanie całego kompleksu basenów planowane jest w 2019 roku, ale już od września 2018 będzie można korzystać z nowej krytej pływalni. Inwestycja została zaplanowana z rozmachem - kompleks ma kosztować 39 milionów złotych. Obecnie trwa wyburzanie starej (powstałej w latach 70-tych) krytej pływalni. Nowa będzie miała 8 torów o długości 25 metrów, do tego dochodzi widownia na 150 miejsc, gabinety odnowy biologicznej, rehabilitacji i masażu, zaplecze sanitarno-szatniowe. Otwarte kąpielisko będzie miało natomiast tysiąc metrów kwadratowych. Poza basenem rehabilitacyjnym i sportowym powstanie także siłownia na świeżym powietrzu i boiska do piłki plażowej.

Pełna treść wiadomości na: brzozow.naszemiasto.pl/artykul/w-sanoku-trwa-wyburzanie-basenu-zamiast-niego-powstanie,4575185,gal,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
Powiat brzozowski – powiat centralnej części województwa podkarpackiego, z siedzibą w Brzozowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Brzozów, Domaradz, Dydnia, Haczów, Jasienica Rosielna i Nozdrzec.
Powiat usytuowany jest na stoku Pogórza Dynowskiego, zachodniej części Pogórza Przemyskiego i północnych krańcach Kotliny Jasielsko-Krośnieńskiej.
Na terenie powiatu brzozowskiego znajdyją się dwa rezerwaty przyrody: Kretówki oraz rezerwat przyrody Cisy w Malinówce.

Dominującą gałęzia gospodarki tego obszaru jest turystyka, poza nią występuje przemysł spożywczy, drzewny i wydobywczy (ropa naftowa i gaz ziemny).
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola