Belka
Środa, 24 Kwietnia 2024   imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

WOŚP kiedyś i dziś. Zdjęcia z finałów WOŚP pokazują jak zmieniała się Polska

Data publikacji: 2019-01-11, Data modyfikacji: 2019-01-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w niedzielę po raz 27. Aż trudno uwierzyć, że to już ponad ćwierćwiecza z WOŚP. Jest taki styczniowy dzień, w którym wszyscy Polacy są razem. Jest taki niedzielny wieczór, w czasie którego dzieje się magia. Wolontariusze, sztaby, koncerty, licytacje i światełko do nieba to oczywiste punkty programu, ale orkiestra zmienia się na przestrzeni czasów. W tym roku zamiast klasycznego światełka, do nieba popłyną lasery, pieniądze zbierane są do puszek, ale też przez aukcje internetowe. Jdno jest pewne: wielkie serce Wielkiej Orkiestry Świąteczne Pomocy znowu zagra i poruszy serca milionów osób w Polsce na na całym świecie. Jak wyglądały finały WOŚP kiedyś i dziś? Zapraszamy na sentymentalną podróż w czasie.

Pełna treść wiadomości na: brzozow.naszemiasto.pl/artykul/wosp-kiedys-i-dzis-zdjecia-z-finalow-wosp-pokazuja-jak,4949198,gal,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
Powiat brzozowski – powiat centralnej części województwa podkarpackiego, z siedzibą w Brzozowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Brzozów, Domaradz, Dydnia, Haczów, Jasienica Rosielna i Nozdrzec.
Powiat usytuowany jest na stoku Pogórza Dynowskiego, zachodniej części Pogórza Przemyskiego i północnych krańcach Kotliny Jasielsko-Krośnieńskiej.
Na terenie powiatu brzozowskiego znajdyją się dwa rezerwaty przyrody: Kretówki oraz rezerwat przyrody Cisy w Malinówce.

Dominującą gałęzia gospodarki tego obszaru jest turystyka, poza nią występuje przemysł spożywczy, drzewny i wydobywczy (ropa naftowa i gaz ziemny).
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola